ceramica italia logo
OBKLADY, DLAŽBY A MOZAIKY
KAMENNÁ UMYVADLA
Slide 1 Slide 2 Slide 3

O NÁS

CERAMICA ITALIA

Firma CERAMICA ITALIA se již od roku 2002 zabývá dovozem a prodejem převážně keramických obkladů a dlažeb z Itálie a Španělska. Vzhledem ke zvyšujícímu nárůstu objemu obchodu, působí dnes firma pod hlavičkou DND CERAMIC s.r.o..

Díky dlouholeté spolupráci s výrobci a pečlivému výběru dodavatelů je spektrum naší nabídky velmi široké a vyjímečné. Jsme schopni uspokojit každého zákazníka, jelikož nabízíme materiály všech druhů a typů dle nejmodernějších světových trendů v různých cenových relacích. Nabízíme keramické obklady a dlažby, skleněnné mozaiky, sanitární vybavení, stavební chemii, čístící prostředky a impregnace na keramiku a kámen. Samozřejmostí je profesionální poradenství, konzultace zpracování grafického návrhu, zapůjčení vzorků, zaměření a vypracování cenové nabídky.

Obklady dlažby koupelny

V roce 2014 jsme rozšířili naší nabídku o kamenná umyvadla z Indonésie. Jedná se o unikátní umyvadla z přírodního kamene, která se ručně vyrábí v Indonesii. Velice široká nabídka obsahuje přírodní nepravidelná umyvadla, klasické oválné a kulaté, hranaté a také samostatně stojící kusy za příjemné ceny, které Vás překvapí.

V roce 2017 jsme rozšířili prodej kamenných umyvadel IMSO i na Slovensko, Vybrané typy umyvadel nyní máme skladem a jsme schopni je rychle dodat jak do České republiky tak i na Slovensko.

Kamenná umyvadla

V současné době disponujeme sklady Plzeň - Praha - Brno. Zajímavé vzorky materiálů Vám předvedeme na prodejně v Plzni - Černicích: SHOWROOM PLZEŇ a nově i v Brně, kde jsme otevřeli novou prodejnu: CERAMICA ITALIA BRNO. Zároveň jsme také rozšířili vozový park o vlastní dodávkové vozy, které jsou připraveny k rychlému dodání zboží našim zákazníkům.

Pro účely prodeje čistích prostředků a impregnací na obklady, dlažby a kámen jsme v roce 2013 založili E-SHOP www.cisticedlazby.cz.

www.cisticedlazby.cz