ceramica italia logo
OBKLADY, DLAŽBY A MOZAIKY
KAMENNÁ UMYVADLA

NOVINKY

Představujeme Vám vybrané novinky obkladů, dlažeb a umyvadel pro sezónu 2021. Všechny nové kolekce jsou již v prodeji a vystavené na našich showroomech.

Další kolekce a novinky najdete v sekci katalogy.

Těšíme se na Vaší návštěvu
tým Ceramica Italia

MOSAVIT

mosavit-umyvadla 01
mosavit-umyvadla 02
mosavit-umyvadla 03

Rozšířili jsme naši nabídku designových umyvadel o výrobky španělské firmy Mosavit. Tyto designová umyvadla jsou rozdělena do kategorií dle materiálu z kterých jsou vyrobena na umyvadla kamenná, betonová, keramická a tzv. SOLID SURFACE.

Pevný povrch si podmanil architekty, designery, projektanty a širokou veřejnost v globálním měřítku.

Díky svému průsvitnému vzhledu, hedvábnému pocitu, stylizovaným tvarům a vynikajícím technickým vlastnostem je naše kolekce umyvadel SOLID SURFACE tou nejavantgardnější ze všech našich řad.

Kolekce SOLID SURFACE je poslední generací umyvadel vyrobených z 30% polymerní pryskyřice a 70% vysoce kvalitní ATH minerální náplně.

Jsou neporézní a vyrobené takovým způsobem, že výsledkem je povrch, který je hygienický a odolný proti růstu bakterií. Snadně se čistí a udržuje.

Díky tvrdému povrchu je odolný proti poškrábání. Není ovlivněn ultrafialovým zářením, a proto je vhodný pro použití v exteriéru.

Celou kolekci si můžete prohlédnout v generálním katalogu umyvadel zde.

Prohlédněte si katalog k novince MOSAVIT

ALFALUX PIETRE PURE

alfalux-pietre-pure 01
alfalux-pietre-pure 02
alfalux-pietre-pure 03

Pietre Pure je kolekce designu kamene různého původu , která se dobře přizpůsobí použití na podlahách v soukromém nebo veřejné prostředí, a kde zapůsobí speciální kouzlo díky jejich mnoha tónům a barevným variacím.

Materiál je použitelný jako dlažba, tak jako obklad. Tyto kameny, s jejich různými estetickými efekty, ale se stejnou jedinečnou a výjimečnou charakteristikou vylepší všechny druhy vybavení a jejich styly.

Na podlaze mohou být použity dlažby buď s přírodním ( matným ) ,lapovaným nebo „roc“ (texturovaný protiskluzovým povrchech) tak, aby bylo zachováno rovnoměrné pokračování barev ve vnitřních a venkovních prostorech.

Prohlédněte si katalog k novince ALFALUX PIETRE PURE

MIRAGE NORR2.0

mirage-norr20 01
mirage-norr20 02
mirage-norr20 03

Dovolujeme si Vám představit letošního vítěze soutěže Architizer A+AWARDS o nejlepší sérii obkladů a dlažeb – sérii Norr2.0 od výrobce Mirage

Ikonická textura inspirovaná kamenem Ceppo di Gré, s atraktivně nepravidelným vzorem v odstínech „tón v tónu“ šedé, získává novou verzi se silnějším zrnem a výraznou materiálovou složkou. Mikro efekt pro velmi přitažlivou náladu, který nabízí několik skvělých nápadů, které přinesou sofistikovaný, osobní kontakt do každého prostředí.

Se strukturovanou škálou velikostí, tlouštěk a povrchových úprav nabízí Norr 2.0 nekonečné aplikace pro řešení podlah, stěn a interiérů ve veřejném i rezidenčním prostředí. Tato univerzálnost umožňuje kolekci zapojit se do vnitřního i venkovního stylu a vytvořit globální projekt s mimořádnou vizuální, estetickou a funkční kontinuitou.

Prohlédněte si katalog k novince MIRAGE NORR2.0

RICCHETTI - HERITAGE

ricchetti-heritage 01
ricchetti-heritage 02
ricchetti-heritage 03

Kolekce, bohatá na kouzlo a tradici, byla inspirována starodávným kamenem, který bychom mohli najít na hradech jižní Francie.

Diky sve nadčasovosti, Heritage žije v minulosti a představuje v současnosti rovnováhu mezi provensálskym stylem, barokem a minimalismem.

Prezentaci kolekce si můžete prohlédnout zde.

Prohlédněte si katalog k novince RICCHETTI - HERITAGE

XCLUSIVE - CARIBBEAN

xclusive-caribbean 01
xclusive-caribbean 02
xclusive-caribbean 03

Další novinkou z Veletrhu Cersaie 2019, kterou Vám chceme představit, je série Caribbean

Jedná se pokračování úspěšných sérií výrobce Xclusive ve formátu 20x20 – jako jsou série Retro, Element, Paint, Restyle atd. (více v katalogu Xclusive)

Série Caribbean je přece jen trochu jiná a doplňuje stávající kolekce svou barevností a hravostí z pobřeží Karibiku.

Kolekce obsahuje tři základní dlažby, ve velké odstínové proměnlivosti V4, 9 jednotlivých dekorací a mix 45 náhodně namixovaných dekorací

Vše na gresovém základu a v povrchu R10 A+B vhodné pro jakékoliv použití

Prohlédněte si katalog k novince XCLUSIVE - CARIBBEAN

MIRAGE - LEMMY

mirage-lemmy 01
mirage-lemmy 02
mirage-lemmy 03

Jednou z největších novinek letošního veletrhu Cersaie 2019 v Bologni

Je jednoznačně série LEMMY od MIRAGE

Jedná se o sérii, která imituje plechy a kovy, které stárly a poškrábaly se postupem času.

Barevné kontrasty mezi původním kovovým leskem a matnými místy typickými pro oxidaci.

Lemmy zachycuje nejintimnější emoce kovu v jeho nejpřirozenější a autentické podobě: neutrální odstíny sahající od bílého přes šedý až béžový s krásně s korálovou, petrolejovou modrou a zelenou, aby dodaly elegantní, nekonvenční nádech.

V 5 přírodních barvách a 3 současných odstínech je punc kolekce charakteristický městským elegantním stylem, v němž metropolitní a průmyslová atmosféra získávají teplou a barevnou a přitažlivost.

Prohlédněte si katalog k novince MIRAGE - LEMMY