ceramica italia logo
OBKLADY, DLAŽBY A MOZAIKY
KAMENNÁ UMYVADLA
Slide 1 Slide 2 Slide 3

KAMENNÁ UMYVADLA

Představujeme Vám jedinečnou kolekci umyvadel z přírodních kamene: MADE IN INDONESIA.

Jedná se o originální kamenná umyvadla ruční výroby, která se vyrábí v Indonesii. Všechna umyvadla prochází dokonalou výstupní kontrolou u výrobce v Indonesii a následně také u našeho dodavatele v Itálii, díky tomu můžeme garantovat vynikající kvalitu těchto výrobků.

Pro přírodní kámen jsou charakteristické přítomnosti různých žíhání barev a odstínů i u stejného druhu kamene, naprosto běžné jsou mikrotrhlinky a jamky, které nejsou vadou, ale součástí a přirozeností všech produktů z přírodního kamene. Kompletní dokonalý povrch je možný pouze u keramických produktů vyráběných průmyslovou procedurou.

Kamenná umyvadla IMSO

Níže Vám představujeme několik vybraných modelů a jejich stručný popis. Ostatní modely najdete v katalogu kamenných umyvadel IMSO. Vybrané modely umyvadel jsou k vidění u nás na prodejně v Plzni.

Kliknutím na náhled otevřete online generální katalog kamenných umyvadel IMSO

Katalog v současné době není k dispozici, nebo se připravuje.


FOSSILI


Kamenné umyvadlo Fossil

Přírodní kamenné umyvadlo ze zkamenělého dřeva. Každý kus je originál a jedinečný. Může se lišit tavr i rozměr. Tento model je prezentovaný u nás na prodejně.

Cena: 15 553 Kč vč. DPH

RIVERSTONE


Kamenné umyvadlo RIVERSTONE

Přírodní kamenné umyvadlo z říčního kamene. Každý kus je originál. Může se lišit tvar i rozměr. Vhodné také na zahrady a terasy. Tento model je prezentovaný u nás na prodejně.

Cena: 7 966 Kč vč. DPH

LAVABO INFINITO BIANCO


Kamenné umyvadlo LAVABO INFINITO BIANCO

Novinka 2015, kamenné umyvadlo z matného bílého kamene. U tohoto modelu je již vždy stejný tvar a rozměr. Tento model je prezentovaný u nás na prodejně.

Cena: 14 415 Kč vč. DPH


LAVABO QUADRATO GRIGIO


Kamenné umyvadlo LAVABO QUADRATO GRIGIO

Moderní obdélníkové kamenné umyvadlo v hladké povrchové úpravě o rozměrech 50x35cm. Toto umyvadlo je vhodné do každé koupelny. Vyrábí se také v barevném provedení béžová a černá.

Cena: 9863 Kč vč. DPH

LAVABO TONDO NERO EST. LEVIGATO


Kamenné umyvadlo LAVABO TONDO NERO EST. LEVIGATO

Kamenné umyvadlo z leštěného kamene, velice elegantní model vhodný do moderní koupelny. Umyvadlo je celé leštěné. Tvar i rozměr jsou vždy stejné. Tento model je prezentovaný u nás na prodejně.

Cena: 8 725 Kč vč. DPH

LAVABO PIRAMIDE BEIGE


Kamenné umyvadlo LAVABO PIRAMIDE BEIGE

Samostatně stojící kamenné umyvadlo, vše je již připraveno pro instalaci, stačí umyvadlo umístit a připojit odpad. Elegantní umyvadlo vhodné do každé koupelny.

Cena: 25 036 Kč vč. DPH